24/7

III Всеукраїнський юридичний форум "Розвиток ринку юридичних послуг в Україні"

6 мая 2017 г.: ru 1 всего: 103.03.07

Артур Олександрович Ніцевич, Голова Ради відділення АПУ в Одеській області, який є партнером ЮФ «Міжнародна юридична служба» відвідав та прийняв участь у роботі юридичного форуму АПУ, який відбувався у місті Київ 16 лютого ц.р.

& nbsp;

ІІІ Всеукраїнський юридичний форум "Розвиток ринку юридичних послуг в Україні", що вже третій рік поспіль об’єднує власників та керівників провідних юридичних фірм з метою обміну досвідом з питань ведення та розвитку юридичного бізнесу в Україні.  

 

У роботі Форуму в цьому році прийняло участь понад 100 правників: партнери та засновники провідних українських юридичних фірм, приватно-практикуючі юристи, представники юридичних департаментів крупних компаній та міністерств майже з усіх регіонів України, а також партнери юридичних фірм з Білорусії та Росії. {/P} {P}Форум відкрили Василь Кисіль, Голова Піклувальної Ради АПУ, старший партнер АО "Василь Кісіль і Партнери", та Ігор Шевченко, Президент Асоціації правників України, старший партнер ЮФ "Шевченко Дідковський і Партнери", наголосили на важливості проведення подібних заходів, які, безперечно, сприяють покращенню якості юридичної професії та отриманню безцінного теоретичного досвіду.

 

Зауважимо, що форум складався з декількох секцій, які були присвячені обговоренню наступних тем: Аналіз ринку юридичних послуг в Україні. Кадри вирішують все: як знайти, навчити та утримати юридичні таланти. Високі технології в юридичній практиці. Cвоїм поглядом на означені проблеми з учасниками Форуму поділились партнери таких лідерів ринку юридичних послуг України, як АО "Василь Кісіль і Партнери", АФ "Сергій Козьяков і Партнери", АК "Коннов і Созановський", ЮФ "Магістр & Партнери", АК "ПРАВІС", ЮФ "Шевченко Дідковський і Партнери", ЮФ "Салком", а також представники юридичних департаментів крупних компаній, міністерств та фахівці рекрутингових компаній.

 

Необхідно відзначити, що особлива увага доповідачів була звернена на окреслення кадрових стратегій їх юридичних компаній, процедур навчання та підвищення кваліфікації кадрів, мотиваційні аспекти утримання працівників на посаді, глобалізацію ринку юридичних послуг, а також на досвід впровадження інформаційних технологій як засобу підвищення ефективності юридичного бізнесу, зокрема, особливих систем обліку роботи і біллінгу в юридичних фірмах.

 

Досить жваво учасниками Форуму обговорювались позитивні та негативні аспекти нових тенденцій в юридичній практиці, зокрема, впровадження інформаційних технологій, а також процедури пошуку нових співробітників.

 

Медіа-підтримку заходу здійснили такі видання, як: "Власть денег", "Деловой", "Профиль", "Український юрист","Экономические известия","Эксперт","Юридическая практика", "The Ukrainian Journal of Business Law", а також інформаційна корпорація ЛІГАБізнесІнформ.

 

По завершенню Форуму авторитетними юристами була надана партнер-конференція, під час якої учасники Форуму могли більше дізнатися про історію розвитку компаній-лідерів на ринку юридичних послуг України та Їх перші успіхи, а також погляд на сучасний стан юридичного бізнесу нашої держави.

 

Під час даної конференції Василь Кисіль подякував Асоціації правників України за таку неоціненну можливість збиратися разом з колегами в рамках Форуму вже третій рік поспіль для обговорення актуальних правових питань сьогодення, аналізу основних тенденцій, проблем та шляхів розвитку українського ринку юридичних послуг, обміну думками та досвідом з цих питань.

 

Після напруженого, але дуже плідного й насиченого корисною інформацією дня, учасники Форуму були запрошені до затишного ресторану "Dolce" для неформального спілкування та обміну враженнями від ІІІ Всеукраїнського юридичного форуму.

З матеріалів http://www.uba.ua}офіційного сайту АПУ